III. ročník soutěže
DESIGN.S
CZ / EN
Menu

Výsledky výběru komise DESIGN.S

Odborná komise k III. ročníku bienále DESIGN.S vybrala 177 prací z přihlášených 400, které postupují do dalšího kola a budou vystaveny v Technickém muzeu v Brně od 25. 6. do 16. 9. 2018.

Finální seznam vybraných studentských prací najdete zde nebo na www.design-s.eu. Gratulujeme!

Odborná komise vybírala ze 400 přihlášených prací

Odborná komise v pondělí 9. 4. 2018 vybírala ze 400 přihlášených prací do letošního ročníku studentského designu.  Prvního kola se zúčastnilo 315 univerzit, v rámci středních škol došlo oproti roku 2016 k nárůstu přihlášek z 19 (rok 2016) na 85 (2018). Větší zájem projevili také zahraniční studenti – celkem přihlásili 51 prací a návrhů, a to z Polska, Bosny Hercegoviny, Rumunska, Německa, Velké Británie, Švédska, Maďarska a Tchaj-wanu.

Nyní se vybrané práce zpracovávají a 20. 4. 2018 budou oficiálně zveřejněny.  Prohlédnout si je budou moci zájemci ve výstavě Design.s 2018 od 26. 6. do 9. 9. v Technickém muzeu v Brně.

Komise k 3. ročníku mezinárodního bienále studentského designu – DESIGN. S

Komise k 3. ročníku mezinárodního bienále studentského designu – DESIGN. S bude zasedat dne 9. 4. 2018 v tomto složení:

Profily jednotlivých porotců najdete zde.

Vyhlášení výsledků bude zveřejněno dne 20. 4. 2018 na stránkách www.design-s.eu.

Deadline zasílání přihlášek se posouvá o jeden týden

Uzávěrka zasílání přihlášek pro letošní ročník mezinárodního bienále DESIGN.S se posouvá do 25. 3. 2018. Své práce mohou předkládat studenti a čerství absolventi středních či vysokých škol oboru průmyslového a produktového designu. Více informací najdete na www.design-s.eu.

Konec zasílání přihlášek do letošního ročníku DESIGN.S se blíží. Uzávěrka je 16. 3. 2018.

Studenti středních a vysokých škol mají poslední možnost se přihlásit se svými pracemi v oblasti průmyslového a produktového designu do mezinárodního bienále studentského designu DESIGN.S.

Své práce mohou předkládat studenti a čerství absolventi, jejichž práce nesmí být starší než tři roky od ukončení studia. Každý student může podat až 5 přihlášek (1 přihláška na 1 práci). Hlásit se mohou i kolektivy. Nejzazší termín pro příjem přihlášek je 16. 3. 2018. Pravidla účasti a přihlášku zájemci najdou na stránkách www.design-s.eu. V případě dalších otázek mohou psát na info@design-s.eu.

Nejlepší práce budou vystaveny v prostorách Technického muzea v Brně od 26. 6. 2018 – 16. 9. 2018. Vítězné práce vyhlásí komise složená z odborníků na vernisáži dne 25. 6. 2018.

Uzávěrka přihlášek do 3. ročníku DESIGN.S se blíží

Své práce mohou předkládat studenti a čerství absolventi, jejichž práce nesmí být starší než tři roky od ukončení studia. Každý student může podat až 5 přihlášek (1 přihláška na 1 práci). Celkem tedy může přihlásit nejvýše 5 prací. Hlásit se mohou i kolektivy, kdy se na jednom návrhu, podílí více lidí. Nejzazší termín pro příjem přihlášek je 16. 3. 2018.

Pravidla účasti

Registrace do soutěže

V případě dalších otázek piště na info@design-s.eu.

Nejlepší práce z oblasti produktového a průmyslového designu vybere po uzávěrce přihlášek komise složená z odborníků. Veřejnosti je představí v rámci výstavy s názvem Design.s 2018, která se uskuteční od 26. 6. 2018 – 16. 9. 2018 v prostorách Technického muzea v Brně (TMB). Vítězné práce komise vyhlásí na vernisáži dne 25. 6. 2018.

DESIGN.S – Plakát

Záštita nad 3. mezinárodním bienálem studentského designu

Záštitu nad 3. mezinárodním bienálem studentského designu převzal hejtman jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek a primátor Statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál

Zúčastněte se 3. ročníku mezinárodního bienále studentského designu!

Mezinárodní bienále studentského designu přijímá studentské práce pro výstavu, která se bude konat v termínu 26. 6. – 16. 9. 2018 v prostorách Technického muzea v Brně.
Přehlídka je určena pro všechny studenty designu a příbuzných oborů. Zúčastnit se mohou také čerství absolventi. Jedinou podmínkou je, že práce musí vzniknout během studia a přitom nesmí být starší než tři roky.

Vybrané práce budou vystaveny na přehlídce studentského designu, konající se přímo v Technickém muzeu v Brně. Nejlepší práce budou oceněny odbornou porotou nebo zástupci firem z praxe.

Doplňující informace, pravidla účasti a přihlášku naleznete na www.design-s.eu, v případě dalších otázek můžete psát na info@design-s.eu.

Přihlášky je možné zasílat přes elektronický formulář nejpozději do 16. 3. 2018.

Tisková zpráva (pdf)

Spolupracující instituce

Partneři

Mediální partneři

Akce se uskutečňuje pod záštitou hejtmana JUDr. Bohumila Šimka a primátora Statutárního města Brno Ing. Petra Vokřála

KOORDINÁTOR SOUTĚŽE

Technické muzeum v Brně
E-mail: info@design-s.eu
Web: www.desing-s.eu
Facebook: bienale.designs

Technické muzeum v Brně
Purkyňova 105
Brno 602 00

www.technicalmuseum.cz

© 2017 DESIGN.S

Facebook: bienale.designs